INFORMACJA

  1. Z uwagi na możliwe zmiany związane z obostrzeniami COVID-19 przedstawiamy wstępny PLAN ZAWODÓW na 2021 rok. Plan może ulec zmianie. Na wszystkich zawodach można będzie potwierdzić starty wymagane do przedłużenia licencji zawodniczych PZSS. Z uwagi na obostrzenia i konieczność zachowania reżimu sanitarnego, na każdych zawodach zostanie ustalona maksymalna ilość startujących zawodników. Regulamin zawodów będzie zamieszczany na naszej stronie ok jednego tygodnia przed zawodami.
  2. W dniach 13 i 20 lutego o godzinie 9:00 na strzelnicy zostanie przeprowadzony egzamin sprawdzający dla osób nie posiadających wymaganej ilości startów do przedłużenia licencji zawodniczych na kolejny rok kalendarzowy. Są to dwa niezależne terminy.
  3. Jeżeli sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli to w dniu 19 marca na naszej strzelnicy w Tarnobrzegu rozpocznie się KURS INSTRUKTORÓW STRZELECTWA SPORTOWEGO PZSS. Wszelkie informacje można uzyskać na stronie ORGANIZATORA. W razie pytań proszę dzwonić pod podane na ww. stronie numery telefonów.